Vendero
vendero_pudelko

Wielofunkcyjność

Wieloaspektowe funkcje do zarządzania firmą

Integracja z e-sklepami

Łatwe połączenie z platformami e-commerce

Obsługa kadr i płac

Sprawne zarządzanie kadrami i płacami pracowników

Bezpieczeństwo danych

Zapewnienie wysokiego poziomu ochrony informacji firmowych

Dostęp zdalny

Praca z programem z dowolnego miejsca na świecie

Aplikacja vendero to łatwy i wygodny sposób na zaistnienie z biznesem w Internecie. Umożliwia posiadaczom systemu InsERT GT lub InsERT nexo założenie sklepu internetowego, witryny z ofertą lub firmowego serwisu w prosty sposób, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia stron WWW. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi, użytkownik jest prowadzony krok po kroku do gotowej witryny w zaledwie kilka minut. Wystarczy wybrać jeden z wielu dostępnych szablonów graficznych, określić liczbę podstron i wybrać elementy, które mają się na nich znaleźć. W ten sposób stworzony serwis może być łatwo zarządzany z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.Platforma vendero oferuje trzy różne rodzaje serwisów:

 • Sklep internetowy - zapewnia wygodną sprzedaż towarów z Subiekta GT lub Subiekta nexo. Zamówienia z tego sklepu są automatycznie przekazywane do Subiekta, a panel administracyjny daje pełną kontrolę nad treścią, wyglądem i funkcjonalnością serwisu.
 • Witryna z ofertą - prezentuje szczegółową ofertę produktów i usług z podziałem na kategorie. Informacje o towarach są importowane z Subiekta GT lub Subiekta nexo, zawierając nazwy, ceny i zdjęcia. Można tu również umieścić informacje o firmie, aktualności i dane kontaktowe.
 • Firmowy serwis WWW - dostarcza najważniejsze informacje o firmie, ogólny opis oferty (bez prezentowania produktów), aktualności oraz dane kontaktowe.

Główne zalety vendero:

 • Szybki i łatwy start - własny sklep lub witrynę można założyć zaledwie kilkoma kliknięciami. Wszystkie dane są automatycznie pobierane z systemu InsERT GT lub InsERT nexo, a prosty kreator krok po kroku prowadzi przez proces tworzenia witryny.
 • Prosta modyfikacja wyglądu witryny - gotowe szablony graficzne oraz widgety pozwalają dostosować wygląd serwisu do indywidualnych preferencji. Zawartość, układ i kolorystykę witryny można łatwo modyfikować w dowolnym momencie.
 • Pełen pakiet - nie ma potrzeby wykupywania domeny i serwera, ponieważ pakiet zawiera hosting oraz prosty i czytelny adres internetowy.
 • Łatwy dostęp - możliwość zarządzania serwisem z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia z dostępem do Internetu i przeglądarki internetowej.
 • Integracja z Subiektem GT lub Subiektem nexo - wszystkie wybrane towary i usługi z Subiekta automatycznie pojawiają się w sklepie, a każde złożone zamówienie jest przekazywane do Subiekta, co zapewnia pełną kontrolę nad funkcjonowaniem systemu.
 • Przejrzystość informacji - dokładne zestawienie zamówień pozwala na sprawdzenie ich statusu w każdym momencie, zarówno dla klientów, jak i administratora sklepu.
 • Komunikacja z klientami - mechanizm powiadomień umożliwia utrzymanie bezpośredniego kontaktu z klientami i regularne informowanie ich o nowych ofertach.
 • Integracja z płatnościami internetowymi PayU - vendero umożliwia wybór wielu rodzajów płatności, w tym szybkich płatności PayU.