Gestor GT

Gestor GT - system CRM wspomagający sprzedaż
gestorgtt

Automatyzacja zadań

Automatyzacja rutynowych zadań dla oszczędności czasu

Wielowalutowość

Obsługa różnych walut dla międzynarodowych transakcji

Kontrola stanu magazynowego

Ścisła kontrola nad stanem magazynowym i dostawami

Integracja z systemami zewnętrznymi

Łatwa integracja z innymi systemami i narzędziami

Elastyczność konfiguracji

Możliwość dostosowania oprogramowania do specyficznych potrzeb

Gestor GT to system, który ułatwia budowanie długotrwałych relacji z klientami, jest wygodny i elastyczny. Efektywnie wspiera różnorodne działania handlowe i marketingowe, co przekłada się na wydajność i komfort pracy. Dzięki swojej wszechstronności i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb, program może być używany w firmach o różnych specjalizacjach.

Gestor GT to narzędzie dedykowane osobom, które stawiają klienta w centrum swoich działań. Może być wykorzystywane w różnych obszarach, takich jak dział handlowy, marketing, obsługa klienta, sekretariat itp., a także jest przydatne dla menedżerów.

Gestor GT umożliwia czytelne udostępnienie wszystkich danych dotyczących klientów zgromadzonych w systemie. Dzięki niemu można precyzyjnie wyselekcjonować grupę docelową, co pozwala na lepsze dostosowanie działań do potrzeb konkretnych osób. Narzędzie ułatwia podejmowanie trafnych decyzji oraz tworzenie odpowiednich strategii sprzedażowych, opartych na różnych zestawieniach danych. To wszystko osiągalne poprzez kilka prostych kroków.

Program Gestor GT został stworzony w taki sposób, aby zaoszczędzić czas i zapewnić maksymalną efektywność przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy.

Gestor GT jest elementem serii oprogramowania InsERT GT. Może działać niezależnie lub współpracować z systemem sprzedaży Subiekt GT. Dzięki ściśle zintegrowanym funkcjom tych aplikacji, użytkownik ma dostęp do wspólnej bazy danych kontrahentów i towarów, wraz z wszystkimi poziomami cen, rabatami i promocjami. Integracja z Subiektem GT ułatwia także wydawanie dokumentów handlowych oraz zarządzanie wieloma magazynami.Główne korzyści wynikające z korzystania z Gestora GT:

  • Sprawny dostęp do pełnych danych o klientach, w tym ich aktywności, komunikacji, szans sprzedażowych i wystawionych dokumentów w systemie Subiekta GT.
  • Prosty sposób planowania i rejestrowania różnych działań, takich jak spotkania, zadania, połączenia telefoniczne, korespondencja i rozmowy internetowe.
  • Łatwe wyszukiwanie klientów z dowolnego miejsca w programie.
  • Kalendarz, który przedstawia harmonogram i terminy zaplanowanych działań (miesięczny, tygodniowy i dzienny), a także posiada funkcję przypominania.
  • Wbudowany moduł poczty elektronicznej - automatyczne powiązanie e-maili z odpowiednimi klientami, możliwość tworzenia wiadomości zbiorczych na podstawie szablonów i pól autotekstu.
  • Dostęp do pełnej historii kontaktów z klientami, w tym działań, wiadomości e-mail, wystawionych dokumentów, informacji o płatnościach, ostatnich interakcjach, opiekunach klientów i przyznanych rabatach.
  • Możliwość przydzielania zadań i monitorowania postępu pracy poszczególnych pracowników.
  • Generowanie różnorodnych raportów, takich jak lejek sprzedaży, prognozy sprzedażowe, efektywność sprzedawców, aktywność użytkowników, oparte na danych z Subiekta GT, np. sprzedaż według asortymentu, raporty towarowe.